Strona domowa » Dom i wnętrza » Zimowe wnętrza skąpane w bieli

Zimowe wnętrza skąpane w bieli

W inspirowanych zimą wnętrzach nie może zabraknąć bieli. Króluje nie tylko w dodatkach, ale też i na ścianach, czyniąc pomieszczenie jaśniejszym i dodając mu przestronności. Stanowi też idealną bazę dla wystroju. Bardzo dobrze na jej tle będzie prezentował się praktycznie każdy mebel – zarówno nowoczesny i minimalistyczny, jak i bardziej klasyczny. Marka Jedynka podpowiada, jak wykorzystać biały kolor w zimowej aranżacji, by nie budził chłodnych skojarzeń.

Biel zestawiona w aranżacji z ciemnymi meblami w salonie podkreśli elegancję całej stylizacji, sprawiając jednocześnie, że pomieszczenie nie będzie wyglądać zbyt ponuro. Ściany pomalowane farbą Jedynka Perfekcyjna Biel będą doskonale komponować się z wszelkiego rodzaju dodatkami, niezależnie od ich koloru czy faktury, a przy tym optycznie powiększą wnętrze.

Sypialnia urządzona na biało to klasyka gatunku. Kolor ten wprowadza do pomieszczenia ład i porządek, przez co daje wrażenie harmonii i błogiego spokoju. By dodać aranżacji trochę więcej charakteru, wystarczy przełamać biel dodatkami w bardziej wyrazistych barwach. Nie tylko ożywią wnętrze, ale też uwydatnią jego ciepło i przytulność.

Biel na ścianach doskonale radzi sobie w pojedynkę, ale swobodnie można ją łączyć również z innymi barwami. Skomponowana z odcieniami z palety Jedynka Ogród Barw, np. delikatnym fioletem Wonna Lawenda, będzie tworzyć klimat w sam raz na spotkania z najbliższymi przy kuchennym stole lub też Kwiatem Piwonii, który wprowadzi ciepłą atmosferę do salonu, nie pozwalając zarazem, by z pomieszczenia uciekła nawet odrobina światła.

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA.