Strona domowa » Turystyka » SPA w siedlisku

SPA w siedlisku

Już można spędzić sielskie wakacje w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazur Zachodnich, z możliwością nieograniczonego korzystania z centrum SPA – dwóch basenów, pięciu jacuzzi, zespołu saun, siłowni, studia cardio. Tak wygląda pobyt w siedliskach – nowo wybudowanych, stylizowanych domach mazurskich należących do kosmetycznego instytutu dr Ireny Eris.

To idealne miejsce na pobyt rodzinny lub w gronie zaprzyjaźnionych osób. Każde z siedlisk ma niepowtarzalne położenie, klimat oraz otoczenie i z każdego z nich rozpościera się malowniczy widok na Wzgórza Dylewskie. Wyposażone w oddzielne sypialnie z łazienkami, salon oraz kuchnię z jadalnią w pełni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Wieczory umilą radosne płomienie płonących polan w kominku. Do dyspozycji gości są wszystkie atrakcje położonego nieopodal hotelu i centrum SPA, restauracje i klub. Mieszkańcy siedlisk mogą korzystać z całodziennego wyżywienia w restauracji Oranżeria w specjalnej cenie 202 zł od osoby. Do siedlisk można zabierać zwierzęta, co wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 70 zł/doba. Siedlisko posiada trzy lub cztery sypialnianie. Siedlisko z trzema sypialniami dla  pięciu osób kosztuje około 1 500 złotych za dwa dni pobytu, w tym jeden nocleg.

W związku z modernizacją od 6 do 9 kwietnia 2014, centrum SPA będzie nieczynne. Na ten okres przygotowano specjalną ofertę. Siedlisko można wynająć od 845 zł za dobę, dodatkowo w cenie bezpłatne korzystanie z oferty hotelowej stajni, kręgli oraz bilardu, rowerów oraz kortu tenisowego. Z zabiegów w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris można korzystać z rabatem 15 procent.

Na podstawie materiałów dr Irena Eris