Strona domowa » Styl życia » Najpiękniejsze dziewczyny w „Wehikule czasu”

Najpiękniejsze dziewczyny w „Wehikule czasu”

Iwona Młynarska z Mielca, startująca z nr 14 została Miss Podkarpacia 2016 podczas wyborów, które odbyły się 24 kwietnia br. w Grand Chotowa Spa & Resort. Pierwszą Wicemiss Podkarpacia 2016 jurorzy wybrali Wiolettę Tupko, drugą wicemiss została Agnieszka Kąkol.

Miss Nastolatek Podkarpacia została Katarzyna Sadowska (nr 3), zdobyła ona także tytuł Miss Internetu. Pierwszą Wicemiss Nastolatek została Patrycja Mastaj, która zdobyła także tytuł Miss Publiczności. Drugą Wicemiss Nastolatek została Marlena Lekowska. Zielone karty, uprawniające do udziału w ćwierćfinale Miss Polski 2016 otrzymały, poza wspomnianą dębiczanką Sylwią Płazą również Marcelina Jaumień i Karolina Kraska.

Dla dziewczyn konkurs może się okazać nie tylko przepustką do kariery w modelingu, ale również otrzymania ciekawej oferty pracy. Jak podkreśla przedstawicielka głównego sponsora firmy Omega Pilzno ITiL Godawski & Godawski uroda przydaje się kobietom w pracy.

– To był trudny wybór, bowiem wszystkie dziewczyny były piękne i co najważniejsze mądre – mówi Katarzyna Godawska, dyrektor administracyjny i członek zarządu Omega Pilzno ITiL Godawski & Godawski. – Będą godnie reprezentowały nasz region w wyborach Miss Polski. Uroda na pewno pomaga, nie tylko kobietom bez względu na to jaki charakter pracy się wykonuje. Miałam okazję rozmawiać z dziewczętami, a są wśród nich i prawniczki i spedytorki, czyli z naszej branży i na pewno mogłabym złożyć niektórym ofertę pracy. Nasza firma często pokazuje się na zewnątrz, niejedna z dziewcząt mogłaby zostać twarzą Omegi.

Gala wyborów Miss Podkarpacia przyciągnęła do Chotowej setki osób, zaś prezentacjom dziewczyn w bieliźnie, strojach kąpielowych oraz sukniach wieczorowych i ślubnych towarzyszyły występy artystyczne.

– Bardzo podobała się mi organizacja imprezy, poza konkursem, w którym podziwiano urodę kobiet można było obejrzeć pokaz mody – mówi Magdalena Kuta – Papuga z Róży, która zasiadła wśród publiczności. – Przyznam szczerze, że prezentacja nowych kolekcji przypadła mi do gustu najbardziej, bowiem uroda to rzecz względna i każdemu może się podobać inna osoba. Na pewno jurorzy dokonali dobrego wyboru, podkarpacie reprezentować będzie piękna kobieta. Co do urody, na pewno w wielu przypadkach nie przeszkadza, szczególnie gdy idzie w parze z inteligencją.

Impreza w „Wehikule Czasu” to już kolejne ponadlokalne spotkanie, które odbywa się w resorcie w Chotowej. – Jestem zadowolony i dumny, że kierownictwo ośrodka ma świeże pomysły i je realizuje – mówi Andrzej Grygiel, właściciel Grand Chotowa SPA & Resort. – To dla as promocja, że tego dnia oczy wszystkich skierowane były na nasz ośrodek. Oglądając galę, zapewne jak widzowie przed telewizorami, skupialiśmy się na urodzie pań. Wszystkie kobiety są piękne, ale niekoniecznie każdemu podobają się te same. Podejrzewam, że każdy z nas jurorów miał swoją faworytkę, tak jak publiczność również. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na kolejnej, równie ciakawej imprezie.