Strona domowa » Styl życia » Mają sposób na wakacje

Mają sposób na wakacje

Ewelina Tomkiewicz i Krzysztof Jajko, czyli drużyna happyanew.com postanowili spędzić wakacje w nietypowy sposób. – Jesteśmy parą od czterech lat, niedawno skończyliśmy studia i do tej pory prowadziliśmy dość standardowe życie w Paszczynie – zwierza się Krzysztof Jajko. – Miesiąc temu postanowiliśmy porzucić dotychczasowe prace i spełnić nasz “nierealny” plan. Wyruszamy 21.02.2017r. w kilkomiesięczną podroż do Azji w pogoni za marzeniami i nowym, świeżym powietrzem. Wyprawie patronują „Wiadomości Dębickie” i „Splendor-magazyn z klasą”.

Oboje w ciągu ostatnich kilku lat zwiedzili sporą część Europy podróżując autostopem, dlatego i tam, na dalekich wschodzie będą chcieli korzystać głównie z tego środka transportu. – Preferujemy “spanie na dziko”, jedzenie na lokalnych targach, taniec w deszczu i mleko kokosowe – piszą podróżnicy z Paszczyny. – Mamy w planach odwiedzenie Dubaju, Filipin, Wietnamu, Laosu, Birmy, Malezji, Tajlandii i Indonezji. Dalsza część scenariusza ułoży się spontanicznie. Wszystkie smaki i zapachy, obserwacje i historie opisywać będziemy na jeszcze raczkującym blogu podróżniczym – happyanew.com oraz fanpagu – szczęśliwi na nowo – na Facebooku, które udostępnimy dzień przed wyjazdem.

W ten sposób podróżnicy pragną  pokazać sposoby na tanie i niestandardowe podróżowanie, zmotywować osoby do walki o swoje marzenia, nawet jeśli wszystko dookoła podpowiada ze nie jest to odpowiedni czas i miejsce na bujanie w obłokach. – Chcielibyśmy zainspirować także osoby, które nie podróżują, a może dzięki nam zaczną, a ludziom, którzy nie maja opcji wyjazdu dać możliwość, by chociaż przy porannej kawie przenieśli się wirtualnie na naszym portalu do magicznej Azji – dodaje Krzysztof Jajko. – Nie ma rzeczy niemożliwych. W przyszłości chcielibyśmy stworzyć zarówno poradnik podróżniczy jak i motywator blogowy. Podczas całej wyprawy będziemy udostępniać zdjęcia, wpisy oraz w miarę możliwości montować filmiki i teledyski. Po powrocie planujemy zorganizować szereg wykładów motywacyjno – podróżniczych dla lokalnych szkól i firm. Do tej pory spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem naszej idei i chcielibyśmy dotrzeć do jeszcze większej ilości odbiorców.

Poza portalami podróżników o ich wyprawie będziecie mogli czytać na www.wiadomoscidebickie.pl i www.wmagazynsplendor.pl.