Strona domowa » Gospodarka » Brytyjska spółka informatyczna zatrudnia w Lublinie

Brytyjska spółka informatyczna zatrudnia w Lublinie

Mobica Ltd., brytyjska spółka informatyczna, otworzy w Lublinie swoje piąte biuro w Polsce. W biurze przy ulicy Tomasza Zana trwa rekrutacja, a plany spółki przewidują zatrudnienie na miejscu zespołu liczącego 100 osób. Mobica poszukuje w Lublinie zarówno testerów oprogramowania jak i programistów i planuje zbudować dwa zespoły: specjalizujący się w technologiach mobilnych oraz zapewnienia jakości. W placówkach w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie pracuje już 600 programistów realizujących projekty dla klientów z całego świata.

Jak mówi Tomasz Krawczyński, dyrektor zarządzający Mobica, absolwenci najbardziej interesujących kierunków informatycznych z Lublina często znajdowali pracę w Warszawie. Firma oferuje im konkurencyjne wynagrodzenie za pracę przy niezwykle interesujących projektach na miejscu.
Mobica Ltd. tworzy oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizuje projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego i wielu innych. Do lubelskiego biura będzie rekrutować programistów Java/Android, osoby z doświadczeniem w pracy na platformie iOS (programowanie w objective-C), developerów JEE (Java for web services), programistów operujących językami skryptowymi (Ruby on Rails, Python/Django). W niedalekiej przyszłości spółka może potrzebować, podobnie jak w innych biurach, doświadczonych inżynierów C/C++.