Strona domowa » Motoryzacja » Auta z charakterem

Auta z charakterem

Blisko 400 samochodów marki BMW przejechało w paradzie ulicami powiatu dębickiego, jeszcze więcej odwiedziło ośrodek Grand Resort & SPA w Chotowej na zlocie Germanfest International Chotowa

– Już po raz czwarty Chotowa jest miejscem naszego zlotu – mówi Bartłomiej Kozioł z BMW Syndykatu, organizator imprezy. – Zloty organizujemy od 2008 roku. Zaprezentowaliśmy 150 wyselekcjonowanych przez nas aut marki BMW z 500 zgłoszonych na zlot.

Auta prezentowane na zlocie to wersje tuningowane, z podrasowanym silnikiem i nadwoziem. – Auta są obniżone, prezentowane samochody miały silniki o mocy nawet 500 koni mechanicznych – mówi Bartłomiej Kozioł. – Oczywiście to jest taka stylistyka w stylu gangsterskim ale chcemy zerwać ze stereotypem auta szpanerskiego. Od samego początku są to samochody sportowe, wyższej klasy. Po prostu auta z charakterem.

Podczas zlotu można było kupić części do bmw, elementy tuningowe, gadżety dla miłośników marki, wziąć udział w konkurencjach oraz podziwiać 28 najciekawszych samochodów wybranych do konkursu. Publiczność wybrała nowe białe bmw, dwudrzwiowe coupe. Oczywiście podrasowane.